border=


Säsong:
Matchtyp: Seriematcher | Träningsmatcher

Spelarstatistik 2019/20 - Seriematcher


Skytteliga
26  Fredrik Jonsson
11  Torbjörn Zahner
Marcus Hellberg
Jonas Kärrman
Tobias Ferm

Assistliga
17  Marcus Hellberg
16  Fredrik Jonsson
Jonas Kärrman
10  Timm Jällbrink
Tobias Ferm

Utvisningsliga
Marcus Hellberg
Claes Olsen
Fredrik Jonsson
Noa Torstensson
Jonas Kärrman
Stefan Westholm
Björn Karnerfors

Mål i en match
Magnus Ekroth mot Lindås, 10-6 (200223)
Fredrik Jonsson mot Lindås, 10-6 (200223)
Fredrik Jonsson mot GBGC, 5-10 (191103)
Fredrik Jonsson mot Lindås, 9-7 (191210)
Fredrik Jonsson mot Orust, 6-6 (200112)
Fredrik Jonsson mot GBGC, 8-3 (200216)
Torbjörn Zahner mot Hkarra, 7-4 (200301)

Assist i en match
Marcus Hellberg mot Sörgården, 6-5 (191020)
Jonas Kärrman mot Hkarra, 8-9 (191124)
Marcus Hellberg mot Lindås, 9-7 (191210)
Torbjörn Zahner mot Lindås, 10-6 (200223)
Marcus Hellberg mot Hkarra, 7-4 (200301)
Kari Kyyrä mot Hkarra, 7-4 (200301)

Utvisningar i en match
Marcus Hellberg mot Sörgården, 6-5 (191020)
Jonas Kärrman mot Orust, 8-7 (190927)
Hampus Håkansson mot Orust, 8-7 (190927)
Stefan Westholm mot Ale IBF, 6-6 (191026)
Fredrik Jonsson mot Ale IBF, 6-6 (191026)
Torbjörn Zahner mot Ale IBF, 6-6 (191026)
Jonas Kärrman mot GBGC, 5-10 (191103)
Claes Olsen mot Hkarra, 8-9 (191124)
Per Klingnäs mot Hkarra, 8-9 (191124)
Emil Axelsson mot Eken, 3-4 (191201)
Tobias Ferm mot Eken, 3-4 (191201)
Timm Jällbrink mot Eken, 3-4 (191201)
Kari Kyyrä mot Lindås, 9-7 (191210)
Björn Karnerfors mot Lindås, 9-7 (191210)
Richard Johansson mot Lindås, 9-7 (191210)
Marcus Hellberg mot Skår IBK, 5-4 (191214)
Fredrik Jonsson mot Skår IBK, 5-4 (191214)
Peter Bauer mot Orust, 6-6 (200112)
Stefan Westholm mot Lindome, 7-8 (200126)
Noa Torstensson mot Ale IBF, 4-6 (200209)
Claes Olsen mot GBGC, 8-3 (200216)
Fredrik Jonsson mot GBGC, 8-3 (200216)
Marcus Hellberg mot GBGC, 8-3 (200216)
Noa Torstensson mot Lindås, 10-6 (200223)
Björn Karnerfors mot Lindås, 10-6 (200223)
Magnus Ekroth mot Lindås, 10-6 (200223)

Utvisningsminuter i en match
Claes Olsen mot GBGC, 8-3 (200216)
Marcus Hellberg mot Sörgården, 6-5 (191020)
Jonas Kärrman mot Orust, 8-7 (190927)
Hampus Håkansson mot Orust, 8-7 (190927)
Torbjörn Zahner mot Ale IBF, 6-6 (191026)
Stefan Westholm mot Ale IBF, 6-6 (191026)
Fredrik Jonsson mot Ale IBF, 6-6 (191026)
Jonas Kärrman mot GBGC, 5-10 (191103)
Per Klingnäs mot Hkarra, 8-9 (191124)
Claes Olsen mot Hkarra, 8-9 (191124)
Timm Jällbrink mot Eken, 3-4 (191201)
Emil Axelsson mot Eken, 3-4 (191201)
Tobias Ferm mot Eken, 3-4 (191201)
Kari Kyyrä mot Lindås, 9-7 (191210)
Björn Karnerfors mot Lindås, 9-7 (191210)
Richard Johansson mot Lindås, 9-7 (191210)
Fredrik Jonsson mot Skår IBK, 5-4 (191214)
Marcus Hellberg mot Skår IBK, 5-4 (191214)
Peter Bauer mot Orust, 6-6 (200112)
Stefan Westholm mot Lindome, 7-8 (200126)
Noa Torstensson mot Ale IBF, 4-6 (200209)
Fredrik Jonsson mot GBGC, 8-3 (200216)
Marcus Hellberg mot GBGC, 8-3 (200216)
Björn Karnerfors mot Lindås, 10-6 (200223)
Magnus Ekroth mot Lindås, 10-6 (200223)
Noa Torstensson mot Lindås, 10-6 (200223)

Mål i en period
Fredrik Jonsson i period 3 mot GBGC, 8-3 (200216)
Fredrik Jonsson i period 2 mot Orust, 8-7 (190927)
Marcus Hellberg i period 2 mot Sörgården, 6-5 (191020)
Richard Johansson i period 1 mot Bergum, 6-6 (191208)
Fredrik Jonsson i period 1 mot Lindås, 9-7 (191210)
Fredrik Jonsson i period 1 mot Orust, 6-6 (200112)
Torbjörn Zahner i period 3 mot Ale IBF, 4-6 (200209)
Magnus Ekroth i period 1 mot Lindås, 10-6 (200223)
Magnus Ekroth i period 3 mot Lindås, 10-6 (200223)
Fredrik Jonsson i period 3 mot Lindås, 10-6 (200223)
Torbjörn Zahner i period 2 mot Hkarra, 7-4 (200301)

Assist i en period
Jonas Kärrman i period 2 mot Hkarra, 8-9 (191124)
Marcus Hellberg i period 1 mot Sörgården, 6-5 (191020)
Hampus Håkansson i period 1 mot GBGC, 5-10 (191103)
Marcus Hellberg i period 2 mot Lindås, 9-7 (191210)
Fredrik Jonsson i period 3 mot Lindome, 7-8 (200126)
Torbjörn Zahner i period 1 mot Lindås, 10-6 (200223)
Timm Jällbrink i period 3 mot Lindås, 10-6 (200223)

Utvisningar i en period
Jonas Kärrman i period 3 mot Orust, 8-7 (190927)
Hampus Håkansson i period 3 mot Orust, 8-7 (190927)
Marcus Hellberg i period 1 mot Sörgården, 6-5 (191020)
Marcus Hellberg i period 2 mot Sörgården, 6-5 (191020)
Fredrik Jonsson i period 2 mot Ale IBF, 6-6 (191026)
Torbjörn Zahner i period 3 mot Ale IBF, 6-6 (191026)
Stefan Westholm i period 3 mot Ale IBF, 6-6 (191026)
Jonas Kärrman i period 3 mot GBGC, 5-10 (191103)
Per Klingnäs i period 3 mot Hkarra, 8-9 (191124)
Claes Olsen i period 3 mot Hkarra, 8-9 (191124)
Emil Axelsson i period 3 mot Eken, 3-4 (191201)
Tobias Ferm i period 3 mot Eken, 3-4 (191201)
Timm Jällbrink i period 3 mot Eken, 3-4 (191201)
Kari Kyyrä i period 2 mot Lindås, 9-7 (191210)
Björn Karnerfors i period 3 mot Lindås, 9-7 (191210)
Richard Johansson i period 3 mot Lindås, 9-7 (191210)
Marcus Hellberg i period 2 mot Skår IBK, 5-4 (191214)
Fredrik Jonsson i period 3 mot Skår IBK, 5-4 (191214)
Peter Bauer i period 2 mot Orust, 6-6 (200112)
Stefan Westholm i period 3 mot Lindome, 7-8 (200126)
Noa Torstensson i period 2 mot Ale IBF, 4-6 (200209)
Fredrik Jonsson i period 1 mot GBGC, 8-3 (200216)
Marcus Hellberg i period 3 mot GBGC, 8-3 (200216)
Claes Olsen i period 3 mot GBGC, 8-3 (200216)
Björn Karnerfors i period 1 mot Lindås, 10-6 (200223)
Magnus Ekroth i period 2 mot Lindås, 10-6 (200223)
Noa Torstensson i period 3 mot Lindås, 10-6 (200223)

Utvisningsminuter i en period
Claes Olsen i period 3 mot GBGC, 8-3 (200216)
Jonas Kärrman i period 3 mot Orust, 8-7 (190927)
Hampus Håkansson i period 3 mot Orust, 8-7 (190927)
Marcus Hellberg i period 1 mot Sörgården, 6-5 (191020)
Marcus Hellberg i period 2 mot Sörgården, 6-5 (191020)
Fredrik Jonsson i period 2 mot Ale IBF, 6-6 (191026)
Stefan Westholm i period 3 mot Ale IBF, 6-6 (191026)
Torbjörn Zahner i period 3 mot Ale IBF, 6-6 (191026)
Jonas Kärrman i period 3 mot GBGC, 5-10 (191103)
Claes Olsen i period 3 mot Hkarra, 8-9 (191124)
Per Klingnäs i period 3 mot Hkarra, 8-9 (191124)
Timm Jällbrink i period 3 mot Eken, 3-4 (191201)
Tobias Ferm i period 3 mot Eken, 3-4 (191201)
Emil Axelsson i period 3 mot Eken, 3-4 (191201)
Kari Kyyrä i period 2 mot Lindås, 9-7 (191210)
Richard Johansson i period 3 mot Lindås, 9-7 (191210)
Björn Karnerfors i period 3 mot Lindås, 9-7 (191210)
Marcus Hellberg i period 2 mot Skår IBK, 5-4 (191214)
Fredrik Jonsson i period 3 mot Skår IBK, 5-4 (191214)
Peter Bauer i period 2 mot Orust, 6-6 (200112)
Stefan Westholm i period 3 mot Lindome, 7-8 (200126)
Noa Torstensson i period 2 mot Ale IBF, 4-6 (200209)
Fredrik Jonsson i period 1 mot GBGC, 8-3 (200216)
Marcus Hellberg i period 3 mot GBGC, 8-3 (200216)
Björn Karnerfors i period 1 mot Lindås, 10-6 (200223)
Magnus Ekroth i period 2 mot Lindås, 10-6 (200223)
Noa Torstensson i period 3 mot Lindås, 10-6 (200223)

Kompisligan
Fredrik Jonsson 6 assist till Jonas Kärrman
Jonas Kärrman 4 assist till Fredrik Jonsson
Marcus Hellberg 3 assist till Fredrik Jonsson
Marcus Hellberg 3 assist till Torbjörn Zahner
Stefan Westholm 3 assist till Fredrik Jonsson
Marcus Hellberg 3 assist till Tobias Ferm
Kari Kyyrä 2 assist till Fredrik Jonsson
Marcus Hellberg 2 assist till Jonas Berg
Fredrik Jonsson 2 assist till Pierre Lange
Hampus Håkansson 2 assist till Fredrik Jonsson
Fredrik Jonsson 2 assist till Noa Torstensson
Stefan Westholm 2 assist till Marcus Hellberg
Fredrik Jonsson 2 assist till Timm Jällbrink
Noa Torstensson 2 assist till Torbjörn Zahner
Marcus Hellberg 2 assist till Stefan Westholm
Timm Jällbrink 2 assist till Fredrik Jonsson
Jonas Kärrman 2 assist till Jonas Berg
Jonas Kärrman 2 assist till Kari Kyyrä
Kari Kyyrä 2 assist till Björn Karnerfors
Timm Jällbrink 2 assist till Jonas Kärrman
Jonas Kärrman 2 assist till Marcus Hellberg
Torbjörn Zahner 2 assist till Magnus Ekroth
Timm Jällbrink 2 assist till Tobias Ferm
Marcus Hellberg 2 assist till Richard Johansson
Kari Kyyrä 2 assist till Torbjörn Zahner
Jonas Kärrman 2 assist till Tobias Ferm

Snabbaste mål
00:17  Richard Johansson mot Bergum, 6-6 (191208)
00:36  Magnus Ekroth mot Lindås, 10-6 (200223)
00:37  Noa Torstensson mot Ale IBF, 6-6 (191026)
00:38  Fredrik Jonsson mot Orust, 6-6 (200112)
00:46  Timm Jällbrink mot GBGC, 8-3 (200216)

Senaste mål
59:56  Fredrik Jonsson mot Lindås, 10-6 (200223)
59:45  Torbjörn Zahner mot Hkarra, 7-4 (200301)
59:18  Fredrik Jonsson mot Lindås, 10-6 (200223)
59:00  Magnus Ekroth mot Lindås, 10-6 (200223)
58:45  Fredrik Jonsson mot Ale IBF, 6-6 (191026)





Inga matcher planerade.



Division IV
20 mars 2020 19:30
SKÅR IBK -
Skepplanda Idrottshall
Årets spelschema »


NÄSTA TRÄNING
Ingen träning planerad.
Årets träningsschema »



OFISMEBWHITS skriver: Офиская мебель ...
läs allt »