border=


Säsong:
Matchtyp: Seriematcher | Träningsmatcher

Spelarstatistik 2019/20 - Seriematcher


Skytteliga
Fredrik Jonsson
Jonas Kärrman
Tobias Ferm
Noa Torstensson
Marcus Hellberg

Assistliga
Timm Jällbrink
Hampus Håkansson
Fredrik Jonsson
Jonas Kärrman
Marcus Hellberg
Tobias Ferm

Utvisningsliga
Marcus Hellberg
Jonas Kärrman
Hampus Håkansson
Torbjörn Zahner
Fredrik Jonsson
Stefan Westholm

Mål i en match
Fredrik Jonsson mot GBGC, 5-10 (191103)
Fredrik Jonsson mot Orust, 8-7 (190927)
Björn Karnerfors mot Orust, 8-7 (190927)
Jonas Kärrman mot Myggenäs, 6-6 (191006)
Tobias Ferm mot Myggenäs, 6-6 (191006)
Marcus Hellberg mot Sörgården, 6-5 (191020)
Fredrik Jonsson mot Ale IBF, 6-6 (191026)
Jonas Kärrman mot Ale IBF, 6-6 (191026)

Assist i en match
Marcus Hellberg mot Sörgården, 6-5 (191020)
Tobias Ferm mot Orust, 8-7 (190927)
Jonas Kärrman mot Myggenäs, 6-6 (191006)
Fredrik Jonsson mot Myggenäs, 6-6 (191006)
Fredrik Jonsson mot Ale IBF, 6-6 (191026)
Hampus Håkansson mot GBGC, 5-10 (191103)

Utvisningar i en match
Marcus Hellberg mot Sörgården, 6-5 (191020)
Jonas Kärrman mot Orust, 8-7 (190927)
Hampus Håkansson mot Orust, 8-7 (190927)
Fredrik Jonsson mot Ale IBF, 6-6 (191026)
Torbjörn Zahner mot Ale IBF, 6-6 (191026)
Stefan Westholm mot Ale IBF, 6-6 (191026)
Jonas Kärrman mot GBGC, 5-10 (191103)

Utvisningsminuter i en match
Marcus Hellberg mot Sörgården, 6-5 (191020)
Hampus Håkansson mot Orust, 8-7 (190927)
Jonas Kärrman mot Orust, 8-7 (190927)
Fredrik Jonsson mot Ale IBF, 6-6 (191026)
Torbjörn Zahner mot Ale IBF, 6-6 (191026)
Stefan Westholm mot Ale IBF, 6-6 (191026)
Jonas Kärrman mot GBGC, 5-10 (191103)

Mål i en period
Fredrik Jonsson i period 2 mot Orust, 8-7 (190927)
Marcus Hellberg i period 2 mot Sörgården, 6-5 (191020)
Stefan Westholm i period 1 mot Orust, 8-7 (190927)
Tobias Ferm i period 2 mot Orust, 8-7 (190927)
Björn Karnerfors i period 2 mot Orust, 8-7 (190927)
Marcus Hellberg i period 2 mot Orust, 8-7 (190927)
Timm Jällbrink i period 3 mot Orust, 8-7 (190927)
Björn Karnerfors i period 3 mot Orust, 8-7 (190927)
Jonas Kärrman i period 1 mot Myggenäs, 6-6 (191006)
Fredrik Jonsson i period 1 mot Myggenäs, 6-6 (191006)
Per Klingnäs i period 2 mot Myggenäs, 6-6 (191006)
Tobias Ferm i period 2 mot Myggenäs, 6-6 (191006)
Tobias Ferm i period 3 mot Myggenäs, 6-6 (191006)
Jonas Kärrman i period 3 mot Myggenäs, 6-6 (191006)
Noa Torstensson i period 2 mot Lindome, 4-7 (191012)
Torbjörn Zahner i period 2 mot Lindome, 4-7 (191012)
Tobias Ferm i period 3 mot Lindome, 4-7 (191012)
Hampus Håkansson i period 3 mot Lindome, 4-7 (191012)
Jonas Berg i period 1 mot Sörgården, 6-5 (191020)
Richard Johansson i period 1 mot Sörgården, 6-5 (191020)
Stefan Westholm i period 2 mot Sörgården, 6-5 (191020)
Noa Torstensson i period 2 mot Sörgården, 6-5 (191020)
Jonas Kärrman i period 1 mot Ale IBF, 6-6 (191026)
Noa Torstensson i period 1 mot Ale IBF, 6-6 (191026)
Jonas Kärrman i period 2 mot Ale IBF, 6-6 (191026)
Fredrik Jonsson i period 2 mot Ale IBF, 6-6 (191026)
Fredrik Jonsson i period 3 mot Ale IBF, 6-6 (191026)
Claes Olsen i period 3 mot Ale IBF, 6-6 (191026)
Jonas Kärrman i period 1 mot GBGC, 5-10 (191103)
Pierre Lange i period 1 mot GBGC, 5-10 (191103)
Fredrik Jonsson i period 1 mot GBGC, 5-10 (191103)
Fredrik Jonsson i period 2 mot GBGC, 5-10 (191103)
Fredrik Jonsson i period 3 mot GBGC, 5-10 (191103)

Assist i en period
Marcus Hellberg i period 1 mot Sörgården, 6-5 (191020)
Hampus Håkansson i period 1 mot GBGC, 5-10 (191103)
Marcus Hellberg i period 1 mot Orust, 8-7 (190927)
Kari Kyyrä i period 2 mot Orust, 8-7 (190927)
Jonas Kärrman i period 2 mot Orust, 8-7 (190927)
Tobias Ferm i period 2 mot Orust, 8-7 (190927)
Hampus Håkansson i period 2 mot Orust, 8-7 (190927)
Tobias Ferm i period 3 mot Orust, 8-7 (190927)
Timm Jällbrink i period 3 mot Orust, 8-7 (190927)
Fredrik Jonsson i period 1 mot Myggenäs, 6-6 (191006)
Hampus Håkansson i period 1 mot Myggenäs, 6-6 (191006)
Jonas Kärrman i period 2 mot Myggenäs, 6-6 (191006)
Timm Jällbrink i period 2 mot Myggenäs, 6-6 (191006)
Jonas Kärrman i period 3 mot Myggenäs, 6-6 (191006)
Fredrik Jonsson i period 3 mot Myggenäs, 6-6 (191006)
Torbjörn Zahner i period 2 mot Lindome, 4-7 (191012)
Hampus Håkansson i period 2 mot Lindome, 4-7 (191012)
Timm Jällbrink i period 3 mot Lindome, 4-7 (191012)
Tobias Ferm i period 3 mot Lindome, 4-7 (191012)
Richard Johansson i period 2 mot Sörgården, 6-5 (191020)
Marcus Hellberg i period 2 mot Sörgården, 6-5 (191020)
Tobias Ferm i period 2 mot Sörgården, 6-5 (191020)
Stefan Westholm i period 2 mot Sörgården, 6-5 (191020)
Timm Jällbrink i period 1 mot Ale IBF, 6-6 (191026)
Fredrik Jonsson i period 1 mot Ale IBF, 6-6 (191026)
Fredrik Jonsson i period 2 mot Ale IBF, 6-6 (191026)
Kari Kyyrä i period 2 mot Ale IBF, 6-6 (191026)
Stefan Westholm i period 3 mot Ale IBF, 6-6 (191026)
Torbjörn Zahner i period 3 mot Ale IBF, 6-6 (191026)
Fredrik Jonsson i period 1 mot GBGC, 5-10 (191103)
Jonas Kärrman i period 2 mot GBGC, 5-10 (191103)
Timm Jällbrink i period 3 mot GBGC, 5-10 (191103)

Utvisningar i en period
Hampus Håkansson i period 3 mot Orust, 8-7 (190927)
Jonas Kärrman i period 3 mot Orust, 8-7 (190927)
Marcus Hellberg i period 1 mot Sörgården, 6-5 (191020)
Marcus Hellberg i period 2 mot Sörgården, 6-5 (191020)
Fredrik Jonsson i period 2 mot Ale IBF, 6-6 (191026)
Torbjörn Zahner i period 3 mot Ale IBF, 6-6 (191026)
Stefan Westholm i period 3 mot Ale IBF, 6-6 (191026)
Jonas Kärrman i period 3 mot GBGC, 5-10 (191103)

Utvisningsminuter i en period
Hampus Håkansson i period 3 mot Orust, 8-7 (190927)
Jonas Kärrman i period 3 mot Orust, 8-7 (190927)
Marcus Hellberg i period 1 mot Sörgården, 6-5 (191020)
Marcus Hellberg i period 2 mot Sörgården, 6-5 (191020)
Fredrik Jonsson i period 2 mot Ale IBF, 6-6 (191026)
Torbjörn Zahner i period 3 mot Ale IBF, 6-6 (191026)
Stefan Westholm i period 3 mot Ale IBF, 6-6 (191026)
Jonas Kärrman i period 3 mot GBGC, 5-10 (191103)

Kompisligan
Fredrik Jonsson 4 assist till Jonas Kärrman
Marcus Hellberg 2 assist till Stefan Westholm
Timm Jällbrink 2 assist till Tobias Ferm
Jonas Kärrman 2 assist till Tobias Ferm
Hampus Håkansson 2 assist till Fredrik Jonsson
Tobias Ferm 1 assist till Hampus Håkansson
Hampus Håkansson 1 assist till Pierre Lange
Timm Jällbrink 1 assist till Björn Karnerfors
Hampus Håkansson 1 assist till Torbjörn Zahner
Timm Jällbrink 1 assist till Fredrik Jonsson
Kari Kyyrä 1 assist till Björn Karnerfors
Torbjörn Zahner 1 assist till Noa Torstensson
Jonas Kärrman 1 assist till Fredrik Jonsson
Tobias Ferm 1 assist till Timm Jällbrink
Timm Jällbrink 1 assist till Jonas Kärrman
Stefan Westholm 1 assist till Fredrik Jonsson
Marcus Hellberg 1 assist till Richard Johansson
Tobias Ferm 1 assist till Fredrik Jonsson
Kari Kyyrä 1 assist till Fredrik Jonsson
Marcus Hellberg 1 assist till Jonas Berg
Jonas Kärrman 1 assist till Per Klingnäs
Torbjörn Zahner 1 assist till Claes Olsen
Tobias Ferm 1 assist till Noa Torstensson
Hampus Håkansson 1 assist till Marcus Hellberg
Fredrik Jonsson 1 assist till Noa Torstensson
Stefan Westholm 1 assist till Marcus Hellberg

Snabbaste mål
00:37  Noa Torstensson mot Ale IBF, 6-6 (191026)
02:02  Richard Johansson mot Sörgården, 6-5 (191020)
03:08  Jonas Kärrman mot Ale IBF, 6-6 (191026)
06:36  Fredrik Jonsson mot Myggenäs, 6-6 (191006)
09:42  Pierre Lange mot GBGC, 5-10 (191103)

Senaste mål
58:45  Fredrik Jonsson mot Ale IBF, 6-6 (191026)
56:55  Fredrik Jonsson mot GBGC, 5-10 (191103)
50:48  Tobias Ferm mot Myggenäs, 6-6 (191006)
50:11  Björn Karnerfors mot Orust, 8-7 (190927)
44:28  Tobias Ferm mot Lindome, 4-7 (191012)





Division IV
24 november 2019 16:00
HISINGSKäRRA IBK
Kärra Sporthall
Årets spelschema »


Division IV
10 nov 2019 13:45
LINDåS -
Askims Sporthall
Årets spelschema »


NÄSTA TRÄNING
Ingen träning planerad.
Årets träningsschema »



BJöRN skriver: Det var det minsta vi kunde göra. Lycka till under resten av säsongen nu! Björn, tränare
Till forumet »